Wspólna praca - większe możliwości

Dowiedz się jak możesz rozwinąć swój biznes, rozpoczynając  współpracę z moim biurem.

Współpraca partnerska

jako droga do zwielokrotnienia Twoich zysków

Połączmy siły w obszarze sprzedaży ubezpieczeń życiowych! Współpracując z nami, otrzymujesz dostęp do najlepszych produktów oraz wyjątkowo atrakcyjnego systemu prowizyjnego. Zapewniamy pełne wsparcie szkoleniowe, administracyjne, informatyczne oraz prawne. Udostępnimy Tobie nasze know how sprzedażowe i ułatwimy pracę.

Możliwe partnerstwa:

Z AGENCJAMI LUB MULTIAGENCJAMI ŻYCIOWYMI​

Masz duże doświadczenie i wiedzę w sprzedaży „życiówki”? Przeszedłeś już niejedną zmianę i rewolucję na rynku? Masz dosyć ciągłego dostosowywania się do nowych regulacji prawnych? Chcesz dostarczyć swoim współpracownikom profesjonalne zaplecze IT, prawne, administracyjne? Oczekujesz profesjonalnych szkoleń produktowych i sprzedażowych? Poszukujesz nowej, kompleksowej oferty dla Twoich dotychczasowych Klientów? Chcesz być bardziej atrakcyjny na rynku rekrutacyjnym?

Z AGENCJAMI LUB MULTIAGENCJAMI MAJĄTKOWYMI

Chcesz aby dzięki ubezpieczeniom życiowym Twoja oferta stała się bardziej kompleksowa? Szukasz pomysłu na przekonanie swoich współpracowników do sprzedaży ubezpieczeń życiowych? Szukasz prostych metod na szybkie wdrożenie ubezpieczeń życiowych do swojej oferty? Szukasz ekspertów od produktów związanych z ubezpieczeniami na życie, profesjonalnych trenerów produktowych oraz sprzedażowych?Chcesz zapewnić kompleksową, rozbudowaną, na bieżąco aktualizowaną bazę wiedzy online swoim współpracownikom? Chcesz poznać gotowy model biznesowy na efektywną sprzedaż ubezpieczeń życiowych?

ZE STARTUPAMI

Masz już doświadczenie w obszarze doradztwa finansowego ale teraz chcesz założyć własną multiagencję? Chcesz zbudować firmę przynoszącą satysfakcjonujące zyski? Chcesz natychmiast dostarczyć swojemu zespołowi paletę kompleksowych i nowoczesnych produktów życiowych?Chcesz zaproponować swoim współpracownikom bardzo atrakcyjne zarobki? Potrzebujesz dostępu do kompleksowej bazy wiedzy online oraz wyspecjalizowanych trenerów sprzedażowych? Potrzebujesz szybkiej ścieżki certyfikacyjnej w Towarzystwach Ubezpieczeniowych?

Jak działa współpraca?

PhiLite to partnerska współpraca biznesowa oparta na wymianie wiedzy i doświadczenia. Naszym celem jest zwiększanie wolumenów sprzedażowych w obszarze ubezpieczeń życiowych.

 

Jako Phinance w ramach współpracy dzielimy się z naszymi partnerami dostępem do kompleksowych, nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych, bardzo atrakcyjnym systemem prowizyjnym, bazą wiedzy, systemem szkoleń produktowych oraz sprzedażowych, zapleczem prawnym, administracyjnym oraz IT.

 

Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych, nie narzucamy żadnych planów sprzedażowych, nie wymagamy wyłączności, nie ingerujemy w system wynagrodzeń oraz motywacji dla współpracowników partnera PhiLite. Nie wykonujemy żadnych akcji marketingowych w stosunku do Klientów oraz współpracowników partnera PhiLite.

W pełni szanujemy tożsamość wizerunkową oraz biznesową naszych partnerów.

Zostań partnerem

UZYSKAJ DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW UBEZPIECZNIOWYCH

KORZYSTAJ Z NARZĘDZI PHINANCE

W RAMACH PARTNERSTWA OTRZYMASZ:

Najlepszą ofertę produktów na rynku

Atrakcyjny system prowizyjny

Liczne szkolenia

Sprawdzone systemy i narzędzia

Zaplecze prawne oraz administracyjne

Porozmawiajmy o możliwościach

ZABOOKUJ SPOTKANIE ONLINE

LUB SKONTAKTUJ SIĘ