Poznajmy się

Dowiedz się o mnie więcej.

Powierz swoje finanse doświadczonemu ekspertowi. 

Nazywam się Paweł Krzyżok

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu gdzie ukończyłem kierunek Bachelor and Master Studies in Finance

 

Na co dzień spełniam się w roli doradcy finansowego i dokładam swoją cegiełkę do tego, aby Polacy byli lepiej przygotowani na wydarzenia, które przyniesie im los. 


W mojej pracy z klientem indywidualnym skupiam się przede wszystkim na solidnym poznaniu potrzeb, by móc dobrać odpowiednie produkty finansowe do sytuacji i oczekiwań klienta. Doradzam również przedsiębiorcom, by mogli odpowiednio zabezpieczyć majątek swój oraz firmy, dbając także o kwestie sukcesji. Poza doradztwem finansowym, skupiam się na rzetelnej edukacji w zakresie finansów osobistych, w związku z czym chętnie przeprowadzam szkolenia dla pracowników różnych firm.

 

Oprócz działalności indywidualnej prowadzę również biuro doradztwa finansowego pod skrzydłami Phinance S.A. Zarządzam obecnie 30-osobowym zespołem doradców, managerów i specjalistów, których uczę pracy z klientem według określonych standardów etycznych.

 

Jestem certyfikowanym doradcą EFPA EFA – European Financial Advisor™.

Certyfikat ten posiada tylko ok. 664 doradców z ~40 000 pracujących w całej Polsce. 

Jest to dodatkowe poświadczenie mojej wiedzy i kompetencji w zakresie finansów, jak również profesjonalnego podejścia i właściwej etyki pracy. 

W pracy kluczowe są dla mnie

EDUKACJA

KOMPETENCJE

ZAUFANIE

DOBRO KLIENTA

TRANSPARENTNOŚĆ

Umów się na bezpłatną konsultację

ZABOOKUJ SPOTKANIE ONLINE

LUB SKONTAKTUJ SIĘ